Комплектация улья:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lyson |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Рамка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 89 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Дашок | Дадан з вентиляцією високий (фарбований W1015) |
| Днище | Дадан високе гігієнічне (W102200) |
| Довжина | 57 см |
| Колір | Жовто-голубий |
| Корпус | Немає |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Особливості днища | Контроль варроатозу, легко миється і дезинфікується |
| Пояс перехідний | Немає |
| Півкорпус | Дадан 1/2 на 10 рамок 435x145 мм (фарбований W1018) |
| Піддашник | Дадан (фарбований W1021) |
| Ширина | 47 см см |