31 486 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lyson |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка 1/2 Рута (Апіполь) | 8 |
| Гарантія | 2 років (на електричні елементи, блок керування, двигун і елементи приводу 2 роки) |
| Тип медогонки | Касетна |
| Двигун | 24В/120Вт |
| Кришка | 3 мм оргськло |
| Привід | Електричний |
| Верхня планка | Планка 10мм Нержавіюча сталь |
| Петлі кріплення кришки | Пластикові 4 шт. |
| Кран | Пластик 6/4 |
| Комірка касети | Прут нержавіючий 2 мм і 5 мм |
| Продуктова лінія | Basic |
| Рамки Дадан (300 мм) | 4 |
| Діаметр бака | 600 мм |
| Касети | 4-Касетна |
| Блок керування | MDD-01 |
| Рамка 1/2 Дадан / магазинна (145 мм) | 8 |
| Рамки Рута (230 мм) | 4 |
| Висота бака | 730 мм |
| Ноги | Короткі, покриті порошковою фарбою |
| Зборка і упаковка | Медогонка для самостійної збірки, відправлення в картонній коробці |
| Українська рамка (435 мм) | 4 |
| Товщина листа бака | 0,6 мм |